Ремонт квартири вторинного ринку складається з двох етапів:

1. Приведення квартири до стану забудовника

2. Стандартна обробка квартири під ключ

Приведення квартири до стану забудовника необхідна і безпосередньо пов’язана з ремонтом на вторинному ринку . Через свій вік квартири на вторинному ринку можуть бути дуже зношеними, а інсталяції в них особливо вразливі. Щоб якісно виконати обновлення і після капітального ремонту все прослужило роки , необхідно перед початком оздоблювальних робіт привести квартиру до стандарту забудовника. Ремонт самої квартири , або її «підйом» без приведення її до стану забудовника, несе в собі дуже високий ризик. Наприклад, потім вам доведеться руйнувати стіни, щоб замінити електропроводку, що призведе до додаткових витрат.

Важливо, що перед початком робіт з приведення квартири до стану забудовника необхідно продумати та підготувати технічні проекти квартири, такі як: функціональне планування, вид на електрику, воду та каналізацію, центральне опалення тощо.

Ми можемо виконати роботи по приведенню квартири до стану забудовника окремо або разом з послугою оздоблення квартири під ключ. Детальна інформація про комплексне оздоблення квартир після приведення до стану забудовника доступна за посиланням https://kyiv-key.com/

РЕМОНТ ВТОРИННИЙ РИНОК

Розкриваємо потенціал квартир на вторинному ринку.

Незважаючи на безліч переваг, перепродаж квартири пов’язаний з рядом труднощів – як при виборі, так і при обробці. Ремонт квартири – це процес , який включає багато рішень – від розпізнавання потенціалу інтер’єру до відповідного вибору рішень, які створять будинок вашої мрії.

Ремонт у вторичці – довгий шлях – в якому знадобиться досвід фахівців:

– знання ринку та доступних матеріалів,

– технічна підтримка,

– досвід тисячі реалізованих проектів.

Ми надамо вам консультативну підтримку на основі нашого досвіду та допоможемо без стресу пройти ремонт квартири під ключ.

КОМПЛЕКСІ РОБОТИ

З чого почати?

На вторинному ринку внутрішня обробка передує демонтажу наявного обладнання – включаючи меблі, столярку, плитку та фурнітуру, і навіть електрику та сантехніку. Приводимо квартиру до стандарту забудовника. Як студія, що виконує комплексний ремонт квартир під ключ, ми беремо на себе складні обов’язки , такі як наведення порядку на сходах та утилізація та вивіз післяремонтного сміття. Підготовлене таким чином приміщення готове для реалізації проекту ремонту квартири.

Ми виконуємо все під ключ, за індивідуально складеним проектом та матеріалами, обраними вами.