Будівництво будинку

Будівельна компанія KYIVKEY – це команда досвідчених фахівців, ми пропонуємо різноманітні рішення, такі як будівництво цілорічних, модульних і мобільних будинків, а також літніх будиночків і дач. З нами ваші проекти стануть реальністю. Ми гнучкі та адаптуємося до ваших потреб, виконуючи як ремонт, так і будівництво з нуля. Ми працюємо в місті Київ, а також по всій Київській області.

Наша будіельна фірма працює в Києві, а також: Бориспіль, Бровари, Вишневе, Ірпінь, Буча, Шевченково, Білогородка, Вишгород, Українка, Підгорці, Ходосівка, Обухів, Боярка, Васильків.

Професійний підхід.

Компанія KYIVKEY пропонує  не тільки будівництво будинків, а й повний спектр послуг з ремонту та оздоблення. Клієнти, які скористалися нашими будівельними послугами в Києві, високо цінують широкий спектр можливостей комплексної співпраці. Перш за все, інвестор отримує підтримку досвідчених спеціалістів на кожному етапі будівництва будинку та не тільки. Це особливо важливо для людей, які не розбираються в питаннях оформлення документації, не знають матеріалів і технічних рішень, вартості послуг.

На кожному етапі будівництва будинку ми намагаємося підтримувати партнерські відносини з інвестором, що дозволяє обговорювати рішення, які використовує наша компанія, хід робіт і планове завершення окремих етапів. Протягом всього процесу клієнт користується послугами однієї компанії, що дозволяє передбачити терміни виконання окремих робіт.

Будівельна компанія KYIVKEY, завдяки співпраці з найкращими спеціалістами, забезпечує виконання робіт вчасно відповідно до умов, зазначених у договорі. Це важлива перевага для інвесторів при будівництві будинків.

Чому саме ми.

Ми будуємо односімейні, енергоефективні будинки за всіма необхідними  стандартами.

Ми надаємо:

  • Сертифіковані матеріали (від перевірених виробників)
  • Повний контроль менеджера
  • Кваліфікована команда професіоналів
  • Професійні консультації на кожному етапі будівництва
  • Порядок на будівельному майданчику
  • Створюємо дизайн проект і реалізуємо його

Весь процес ділиться на етапи. Виплати здійснюються після кожного виконаного та отриманого етапу.

Ми консультуємо щодо адаптації будинку, щоб зробити його функціональним та максимально оптимізувати ціну при збереженні високої якості.

Якщо ви хочете побудувати будинок без стресу, без постійної участі в процесі будівництва і без помилок, ви звернулися за адресою.

Ми заохочуємо вас зв’язатися з нами!