Студія дизайну інтер’єру будинків та квартир

Наша студія дизайну інтер’єру будинків в Києві в Київській області прагне створювати комфортні та красиві інтер’єри. У своїй щоденній роботі ми поєднуємо оригінальні, перевірені та функціональні рішення, завдяки чому наші проекти відрізняються надійністю та індивідуальним підходом. Дизайн інтер’єру – один із стовпів нашої роботи.

Разом із клієнтом на основі розмови та спільної співпраці ми створюємо план дій. Ми обмінюємося баченнями та пропозиціями, які потім поступово реалізуємо та втілюємо в життя. Наші дизайнери інтер’єру відрізняються індивідуальним підходом, відкритістю та усвідомленням інвестиційних цілей. Ми дбаємо про клієнтів на всіх етапах розробки дизайну інтер’єру та його реалізації.

Як виглядає співпраця з нами?

  • Творчий підхід

Наш процес проектування не обмежений шаблонами чи жорсткими рамками. Ми працюємо над концепцією, поки не досягнемо результату, який задовольняє нас і клієнта, використовуючи наш досвід і креативність у поєднанні з настановами та потребами інвестора .

  • Індивідуальний дизайн інтер’єру

Кожен клієнт для нас – це нова, окрема історія, тому до кожного процесу проектування ми підходимо індивідуально, орієнтуючись на естетику, смаки та потреби інвестора. Поєднання цих видів діяльності полягає у створенні простору, куди клієнт завжди хоче повертатися, місця, де він почуватиметься як вдома.

  • Постійний контакт

У своїй діяльності ми завжди ставимося до клієнта як до партнера, і нашою головною метою є пошук рішень, які його повністю задовольнять. Наша робота над проектом – це живий процес, у якому найважливішим є безперервна та двостороння комунікація , завдяки якій створюються повністю функціональні та естетичні простори.

  • Відкритість до викликів

Наша команда відкрита до незвичайних вимог клієнтів, створюючи як традиційні дизайни квартир у класичному або сільському стилі, так і сучасні та еклектичні простори. Ми також не боїмося проектувати масштабні вілли або створювати щось унікальне в меншому просторі житлової студії.

  • Досвід

Ми працюємо на ринку більше 10 років . Таким чином ми дізналися про різні потреби, вподобання та очікування, збагативши нашу роботу новим досвідом і створивши незвичайний дизайн інтер’єру.

Надішліть нам свій запит і ми безкоштовно прорахуємо дизайн проект приватного будинку.

Етапи роботи:

Етап 1. Зустріч, інвентаризація інтер’єру та попередня співбесіда з клієнтом – дизайнером інтер’єру

На цьому етапі ми домовляємось про першу зустріч, визначаємо основні елементи нашої співпраці, такі як обсяг проекту, терміни виконання, суми та підписуємо договір.

Наступний крок – глибока розмова про проект. По-перше, загалом, враховуючи єдиний стиль цілого та потреби мешканців. На даний момент ми хочемо краще пізнати наших клієнтів, тому ми ставимо низку запитань, які допоможуть нам відчути ваш стиль і зрозуміти ваші потреби. Ми обговорюємо деталі та кімнату за кімнатою аналізуємо потреби та мрії наших клієнтів – як сьогоднішні, так і майбутні.

Потім переходимо до огляду на місці. Якщо об’єкт є, проводимо внутрішню інвентаризацію (фото та заміри). Якщо будинок/квартира будується, ми аналізуємо архітектурну документацію об’єкта. Спеціальний дизайнер інтер’єру з команди KYIVKEI  розпочне роботу з розмови та ознайомлення з баченням, а потім втілить концепції в конкретний проект.

Етап 2. Дизайн інтер’єру – функціональне планування

Ми готуємо для вас мудборд з початковою ідеєю та кольоровим та матеріальним баченням. Тут ми показуємо нашу ідею аналізованого інтер’єру.

Потім ми готуємо дизайн інтер’єру функціонального планування кожного поверху, тобто сукупні проекції всіх приміщень, з розстановкою меблів, обладнання санвузлів та кухні, а також найважливіші дизайнерські ідеї та рішення. Ми завжди намагаємося дати Вам можливість вибрати та показати потенціал приміщення, тому зазвичай готуємо 2-3 варіанти планування.

Нарешті ми додаємо натхнення для окремих кімнат на окремих аркушах.

Етап 3. Концептуальний проект – дизайн інтер’єру

Тут ми приступили до роботи з детальною концепцією. Це означає, що від плоского 2D-виміру ми переходимо до 3D-креслень (аксонометрії та перспективи), які точно покажуть бачення та дизайнерські рішення.

З чого складається ця частина проекту:

1. Індивідуальні проекти окремих приміщень:

– Натхнення для дизайну інтер’єру, вибрані на попередньому етапі дизайну інтер’єру

– 2D види (проекції) з позначенням окремих елементів обладнання як пропозиції в легендах

– 3D види креслення (аксонометрія та перспективи)

– обладнання пропозиції разом з ілюстраціями та веб-посиланнями на окремі елементи.

2. Концепція обговорюється та уточнюється на всіх етапах у співпраці з клієнтом і з його згодою. Обговорення та узгодження проекту відбуваються під час зустрічей в нашому офісі або через Інтернет (онлайн зустрічі). Ми не обмежуємо кількість ідей і працюємо, поки ефект не буде задовільним і прийнятим. Ми шукаємо як відповіді на потреби інвестора, так і оригінальні ідеї дизайну інтер’єру, які додадуть простору індивідуальності.

Етап 4. Фотореалістичні візуалізації – дизайн будинку та інтер’єру

Ми показуємо всі спроектовані приміщення в 3D-проекціях (аксонометрії та перспективи, які ми також називаємо візуалізаціями малюнків). За бажанням інвестора ми можемо зробити фотореалістичну візуалізацію інтер’єрів для будь-яких місць проекту. Візуалізація креслення — це експортований вигляд 3D-моделі, а фотореалістична візуалізація — це вигляд, створений у спеціалізованій програмі з матеріалами, освітленням і текстурами, що імітують реальність у майже фотографічній якості. Приклад у лівій частині екрана.

Етап 5. Дизайн інтер’єру

Це остання стадія процесу проектування та остаточна форма проекту, яка розробляє заходи щодо дизайну інтер’єру та концептуального дизайну та описує всі технічні/матеріальні рішення, необхідні підряднику під час оздоблювальних робіт.

Етап 6. Авторський нагляд – дизайнер інтер’єру

Виїзд на об’єкт, узгодження оздоблювальних робіт, консультації з підрядниками та підготовка креслень заміни при необхідності.

У рамках нашої пропозиції ми також забезпечуємо повний архітекторський нагляд за проектом, який забезпечить послідовність і якість оздоблювальних робіт. Завдяки цьому клієнт може бути впевнений, що проект буде реалізовано відповідно до його очікувань і найкращих галузевих стандартів. Ми в розпорядженні клієнта на кожному етапі реалізації проекту, щоб забезпечити його задоволення від результатів нашої роботи.

Ми гарантуємо повну відданість і найвищу якість послуг. Ми створюємо дизайн проєкт будинку в таких містах: Києв, Буч, Ходосовка, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Вишневе, Ірпінь, Українка, Обухів, Білогородка, Боярка, Васильків.