Послуги компанії KYIVKEY

Компанія KYIVKEY заснована в 2012 році. Ми спеціалізуємося на комплексній адаптації – створення дизайн проекту і ремонту квартири «Під ключ».

За бажанням наших клієнтів ми також здійснюємо комплексну інвестиційну реалізацію: проекти та облаштування інтер’єрів, консультуємо з підбору будівельних матеріалів, меблів та всього обладнання.Дизайн проект інтер’єру

Співпрацюючи з нами архітектори та дизайнери інтер’єрів, черпаючи натхнення в сучасному мистецтві та традиційних формах, спробують за вашої участі створити інтер’єр, який відповідає баченню ідеального інтер’єру.


Ремонтні роботи

Якщо ви шукаєте спеціалістів, які зроблять ремонт вашої квартири під ключ, ви звернулися за адресою! Наші спеціалісти з обробки квартир різнопланові, завдяки чому ми виконуємо ряд ремонтних робіт, навіть найскладніших. Ми професіонали. Ми комфортно встановлюємо всі типи підлог – дерев’яний паркет, ламінат і килимове покриття. Ми зосереджені на відмінній якості виконання. Укладання плитки не складе труднощів для наших спеціалістів. Нас відрізняє не тільки універсальність, але й професійний підхід – ми консультуємо всю роботу з нашими клієнтами. Нижче ми перерахуємо всі послуги, які надає наша компанія.