Наші партнери

KYIVKEY – студія дизайну Київ, яка дуже уважно прислухається до потреб своїх клієнтів. Ми комплексно займаємося проектуванням сучасних будинків, створюємо унікальні  інтер’єри і реалізуємо їх. Ми ніколи не обмежуємо кількість концепцій і працюємо, поки обидві сторони не будуть задоволені ефектом. Ми приділяємо велику увагу прозорості та точності проектної документації. Ми поєднуємо бачення наших архітекторів з інноваційними трендами та технологіями, завдяки чому ми не тільки точно, а й сучасно покращуємо комфорт життя та роботи наших клієнтів.

Ми хочемо, щоб наші клієнти могли щодня вибирати з найкращого та найцікавішого на архітектурному ринку, і таким чином будувати для себе розумне та ефективніше майбутнє.

Для наших клієнтів на продукцію від наших партнерів даємо знижку 15-20 %

Стратегічні Партнери

При виборі наших партнерів ми враховували надійність, якість, інноваційний підхід і досвід роботи партнера на ринку.

Знижки і программа лояльності

Багаторічний досвід і велика кількість об’єктів дає змогу нам отримати техніку, оздоблювальні і будівельні матеріали по оптовим цінам. Скориставшись послугами наших партнерів, ви можете розраховувати на спеціальні знижки при покупці від 15% до 20%. Ми пропонуємо будівельні та оздоблювальні матеріали тільки від кращих виробників.