Ремонт квартир

KYIVKEY досвідчена компанія, яка знає свою справу. Ми виконуємо комплексний ремонт квартир під ключ та можемо створити дизайн, адаптуючи інтер’єр під  потреби клієнта та специфіку конкретного типу будівництва.

Ми працюємо в Києві та області вже майже 15 років. Наш досвід, висока кваліфікація та практичні навички роблять нас справжніми фахівцями з ремонту квартир. Ми поділимося з вами набутими знаннями та останніми трендами, а також проконсультуємо вас щодо оптимального вибору найбільш відповідних методів, технологій і матеріалів. Ми підходимо до своїх обов’язків комплексно, тому Ви можете бути впевнені в високій якості виконаних послуг.

Ремонт квартири в Києві

Плануєте відремонтувати свою квартиру в Києві та шукаєте компанію, яка зрозуміє ваші потреби? Ви потрапили в потрібне місце! Хочете побачити, як ми працюємо та оцінити наші проекти – дивіться галерею! Хочете дізнатися більше про нас від наших клієнтів? Немає проблем – перевірте відгуки. Потрібно ще більше інформації? Дзвоніть і ми покажемо Вам об’єкти які знаходяться в процесі ремонтних робіт.

Гнучкість і прозорість

Перед початком співпраці ми підписуємо договір, всі оплати проводяться після виконання робіт. Завдяки оперативній комунікації ми точно визначаємо всі деталі щодо робіт, які будуть виконуватися в об’єкті. Виходячи з ваших вимог, ми коригуємо терміни і обсяги робіт і точно визначаємо прийняті технічні рішення, щоб уникнути непорозумінь і ускладнень.

Капітальний ремонт квартири під ключ

KYIVKEY – компанія, яка займається дизайн проектом і ремонтом квартир. У зв’язку з різними потребами клієнтів, кожен проект капітального ремонту квартири враховує особисті переваги та смак кожного з них.

Наша команда пропонує комплексні послуги у сфері капітального ремонту квартир, які адаптовані до потреб клієнта. Досвідчена команда спеціалістів надає нашим клієнтам повну та професійну допомогу на кожному етапі ремонту квартир.

Багато з наших попередніх проектів доступні на нашому веб-сайті та соціальних мережах (інстаграм, фейсбук, тік ток). Перейдіть на вкладку Галерея, щоб переглянути наші попередні проекти. Але якщо ми можемо розпочати співпрацю зараз – телефонуйте!

Чому варто обрати компанію «Київкей» як виконавця ремонту квартир в Києві?

Обираючи компанію «Київкей» як підрядника для ремонту вашої квартири у Варшаві та околицях, ви отримуєте:

  • високу якість послуг на кожному етапі ремонту
  • використання кращих матеріалів і технологій
  • пунктуальність і надійність в реалізації проекту
  • безкоштовна розцінка та консультація
  • індивідуальний підхід до кожного проекту

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, виходячи з проекту архітектора або власного бачення клієнта, переліку оздоблювальних матеріалів і детального кошторису.

Оздоблення квартир і будинків ми починаємо з проведення ретельних бесід з клієнтом, ознайомлення з уподобаннями клієнта щодо обробки квартири , складання графіка робіт, допомоги в закупівлі матеріалів, плану дій. Такі розмови гарантують краще управління часом, ефективність бюджету та, загалом, більш прозору співпрацю.

Ремонт квартир чи будинків включає також різноманітні будівельні роботи – електромонтажні, сантехнічні, т. зв білий монтаж, паркетні роботи, столярні роботи, оздоблювальні роботи і в кінцевому підсумку також прибирання.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47

Київ, Україна