« of 2 »

Дизайні інтер’єру в Києві

Дизайні інтер’єру в Києві під ключ

Поговоримо про інтер’єри

Стильні та функціональні простори з душею, це проекти, які ми любимо створювати найбільше.

Ми спеціалізуємося на дизайні інтер’єру в Києві  та комплексному ремонтно-оздоблювальних роботах, з можливістю оснащення вашого будинку чи квартири пересувними меблями та освітленням. Наша пропозиція також включає проектування та виготовлення меблів на замовлення та послуги з встановлення кондиціонерів.

Ми проектуємо на основі індивідуальних потреб і переваг клієнта або на основі спеціальних пакетів під ключ. Ми використовуємо високоякісні матеріали в наших проектах, щоб забезпечити вам найвищу якість у межах вашого бюджету.

Ми працюємо з пристрастю та відданістю створенню та реалізації функціональних, надихаючих та позачасових дизайнів інтер’єру. Ми шукаємо різноманітні рішення, часто виходячи за рамки нашої стандартної пропозиції, намагаючись задовольнити очікування навіть найвимогливіших клієнтів.

У нас працюють підрядники з багаторічним досвідом роботи в оздоблювальній галузі, завдяки чому наша робота виконується надійно та з дотриманням усіх будівельних норм.

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНА ПОСЛУГА ДИЗАЙН ПРОЕКТУ «ПІД КЛЮЧ»?

Відповідь проста. Чим менше у вас вільного часу, тим більше ви стаєте отримувачем послуг «під ключ». Оздоблення квартири, як випливає з назви, може бути виснажливою. Це сотні годин роботи, координації та постійного прийняття рішень, які часто потребують професійних знань. Тому, якщо Ви цінуєте свій вільний час (і спокій!), Ви можете перекласти всю відповідальність за проектування та будівництво інтер’єру на дизайнера і прораба.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПРОЕКТУ ІНТЕР’ЄРУ ПІД КЛЮЧ?

Переваги, які інвестор отримує від такої послуги, неоціненні. Нижче в кількох пунктах ми представляємо переваги роботи з архітектором у проектуванні та виконанні під ключ інтер’єру вашої мрії:

  • Дизайнер спроектує функціональний простір, який відповідає вашим потребам.
  • Ви точно знаєте, скільки грошей витратите ще до початку роботи.
  • Ви отримуєте незліченну кількість вільного часу і не приймаєте важких рішень.
  • Про ваш простір подбають досвідчені професіонали, що мінімізує ризик помилки.
  • У підсумку ви отримуєте повністю готовий і обладнаний інтер’єр згідно з попередньо складеним проектом і кошторисом.
  • Вам не доведеться самостійно шукати та узгоджувати підрядників, таких як будівельні бригади, сантехники, електрики тощо.
  • Вам не обов’язково самостійно купувати будівельні матеріали та обладнання, все за вас зробить прораб.
  • Ви можете бути впевнені, що кінцевий результат відповідатиме задуманому. Інтер’єр створимо під ваші потреби!