Дизайн проект “Пудровий камінь”

« of 2 »

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47
Київ, Україна

ПРОФЕСІЙНА БУДІВЕЛЬНА КОМАНДА

Гарна будівельна бригада в Києві

Будівельні роботи, навіть на перший погляд прості і не дуже складні, повинні виконуватися професіоналами , щоб служити роками, радувати око і виконуватися відповідно до будівельного мистецтва .

Дизайн проект квартири Київ

Якщо ви мрієте про красивий інтер’єр, який відповідатиме вашим очікуванням, ви часто вирішуєте створити його разом з дизайнером інтер’єру. Коли ви вирішуєте скористатися цією послугою, ви знаєте, що це процес, який триває щонайменше три місяці.

Створення візуалізації дизайну

Однак відомо, що візуалізація – це фактично фото на екрані телефону. Ви хочете втілити це фото в реальність. І тут потрібна перевірена фінішна команда.

ЯКІСНО ВИКОНАНИЙ ПРОЕКТ Є РЕЗУЛЬТАТОМ ДОБРОЇ СПІВПРАЦІ ДИЗАЙНЕРА ТА ПРОФЕСІОНАЛІВ.

Професіонали отримують всю будівельну документацію та покупні матеріали. Однак це також залежить від них, якими навичками вони володіють. Чи подивляться вони цю документацію (!)? На жаль, є деякі підрядники, які вірять у те, що вони все знають найкраще, і люблять робити все по-своєму, відповідно до своїх звичок. Є також ті, хто читає, але, наприклад, не до кінця розуміє, що мав на увазі дизайнер, має запитання чи сумніви, або навіть іноді має кращий технічний варіант. І що? І вони не подзвонять дизайнеру, щоб просто разом запитати, підтвердити чи змінити щось технічно.

Також є такі підрядники, яким просто не подобаються дизайнери та робота з ними. Це пояснюється багатьма причинами: у них був поганий досвід роботи з іншим дизайнером або вони просто упереджено ставляться до їхніх ідей. Тому буває, що на кожному кроці ставлять під сумнів компетентність і вибір дизайнера, а це означає, що проект починає суттєво відрізнятися від його реалізації.

А ще є група професіоналів, які постійно не приходять на будівництво, не бережуть закуплені матеріали. Очевидно, що їх найменше, але я думаю, що ви або самі мали такий досвід, або знаєте когось, хто мав такий досвід. Я теж знаю такі команди.

Проте, на що ми хотіли звернути увагу, це те, що я знаю, перш за все, ЧУДОВИХ ФАХІВЦІВ у своїх сферах. Чесний, точний і надійний. І тому я працюю тільки з такими людьми.

Зважившись на проектну послугу «під ключ» або проект з авторським наглядом, ви, звичайно, розраховуєте, що такі клопоти, як спеціалісти, вас не потурбують. Ви тільки чекатимете красивого втілення. Ми серйозно ставимося до своєї роботи, тому категорично не будемо контролювати роботу незнайомих мені людей.

Наша команда – це люди з багаторічним досвідом і високою особистою культурою. Це справжні спеціалісти своєї справи, які мають не тільки досвід і знаннями, а й ще і професійне обладнанням для будівництва.

Ремонт квартир дизайн