Тепловий насос Київ – економна альтернатива опалення.

Якщо ви шукаєте недорогий, простий і безпроблемний джерело тепла для свого дому або господарської будівлі, сучасні теплові насоси в Києві – ідеальне рішення для вас. Теплові насоси – це інноваційні, не потребуючі в обслуговуванні та екологічні пристрої, які будуть ефективно обігрівати ваш будинок і забезпечувати гарячою водою протягом багатьох років.

Як уникнути підвищення тарифів на електроенергію.

Високі ціни на паливо роблять недороге і, перш за все, довговічне джерело теплової енергії затребуваним і дуже цінним рішенням. Скористайтеся сучасними можливостями, які дозволять ефективно опалювати приміщення та використовувати власну гарячу воду. Візьміть до уваги відновлювані зелені джерела енергії у своєму виборі та будьте в ECO тренді .

Читайте також дизайн проект квартири і ремонт квартир Київ

Типи теплових насосів

Який тепловий насос буде найкращим рішенням для нашого будинку? – це питання найчастіше задають наші клієнти. Ринок пропонує три типи теплових насосів, які використовують різні відновлювані джерела енергії. Це:

  • грунтові теплові насоси,
  • водяні теплові насоси,
  • повітряні теплові насоси.

Грунтовий тепловий насос є найпопулярнішим і найчастіше встановленим пристроєм в Україні. Він отримує необхідну теплову енергію з землі за допомогою ґрунтового теплообмінника. Це так зване нижнє джерело. Через них тече незамерзаюча рідина. Джерелом тепла тут є ґрунт, гірські породи, грунтові та поверхневі води . Грунтові теплові насоси використовуються переважно для опалення односімейних будинків. Також їх можна встановлювати у великих житлових, комерційних або громадських будівлях. Грунтовий тепловий насос включає двофункціональні агрегати з вбудованим резервуаром для побутової води або однофункціональні агрегати, які не мають резервуара.

Водяні теплові насоси є дуже ефективними з точки зору енергоспоживання , але вони набагато рідше встановлюються для опалення будинку. Вони отримують теплову енергію від проточної води. Тому ділянка повинна мати доступ до такого джерела, яке зустрічається рідко. Варто знати, що цей тип теплового насоса також має зовнішнє джерело живлення, яке працює на електриці, нафті або газі.

Наступний тип – повітряний тепловий насос. Як випливає з назви, цей пристрій використовує повітря , що забирається ззовні. Цей тип теплових насосів підрозділяється на:

  • Теплові насоси «повітря-повітря» передають тепло в приміщення, теплові насоси повітря-вода , в яких тепло транспортується до опалювального контуру, підключеного, наприклад, до теплої підлоги. Також потрібна буферна ємність для гарячої води.
  • Повітряні теплові насоси є найпопулярнішими приладами для опалення будинків. Послуги з монтажу та ціна повітряного теплового насоса конкурентоспроможні порівняно з іншими рішеннями цього типу. Крім того, їх можна використовувати в будь-яких умовах. Однак встановлення повітряного теплового насоса має передбачати встановлення теплої підлоги у вашому домі .
  • Гібридні теплові насоси доступні також на українському ринку . Вони використовують поєднання відновлюваної енергії та традиційного джерела тепла.