Дизайн проект “Світлий метелик”

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47
Київ, Україна

Ціна ремонту квартири в новобудові

Ціна ремонту квартири в новобудові Києва

Представляємо, як виконати ремонт квартир в стандарті забудовника

Стяжка, оштукатурені стіни, встановлені інсталяції, встановлені вхідні двері, радіатори, встановлені вікна, а іноді і підвіконня – так у двох словах зазвичай виглядає стандарт забудовника. Після отримання ключів слід спланувати етапи обробки нової квартири. Це полегшить процес роботи і дозволить уникнути помилок.

Про функціональне планування квартири варто подумати набагато раніше. Вже на стадії будівництва, у багатьох ЖК, власники можуть внести зміни в облаштування, наприклад, змінити планування стін, додати точки освітлення або змінити розташування контактів і вимикачів. Важливо, що водопровідні та каналізаційні підключення також можна перенести, таким чином можна змінити розташування туалетів та побутової техніки.

Заздалегідь повідомивши про зміну планування, при прийомі квартири ви можете почати з облаштування, а не адаптувати приміщення під свій проект. Це економить час і гроші.

Квартира від забудовника – з чого почати?

По-перше, слід підготувати проектно-кошторисний документ – це однозначно зробить роботу будівельної бригади ефективнішою. Ідеальним рішенням буде візуалізація цільового інтер’єру. Спочатку дизайнер вислухає всі ваші побажання стосовно планування і стилю інтер’єру. Потім перенесе всі ідеї на папір, у вигляді графіків, розгортки стін і 3д візуалізацію майбутнього простору.

Після цього менеджер з будівництва та ремонту квартир підготує кошторис. Кошторис – це документ який відображає всі майбутні витрати та час виконання. Такий підхід допоможе уникнути непередбачених витрат і затримці у термінах виконання робіт.

Маючи готовий план, можна приступати до оздоблювальних робіт. Варто підкреслити, що обсяг оздоблювальних робіт в приміщеннях випливає з того стандарту, в якому ми отримуємо квартиру.

Після такої напруженої роботи ми можемо відчувати втому, тому в кінці залишаються лише приємні та легкі завдання. Це означає повісити штори чи жалюзі, придбати картини, дзеркала, текстиль, квіти та інші аксесуари, які додадуть інтер’єру характерності та стануть нашими!

Ремонт квартир дизайн