Дизайн проект “Травневий дуб”

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47
Київ, Україна

Ціна дизайн проекту квартири в 2024 році

Ціна дизайн проекту квартири в 2024 році

ДИЗАЙНЕР ІНТЕР’ЄРУ АБО АРХІТЕКТОР – це люди, про яких ви починаєте думати, коли купуєте квартиру чи будуєте будинок своєї мрії.

Ви знаєте обсяг проектної роботи, яку необхідно виконати, і гроші, які потрібно буде витратити на пристрій. Ви знаєте, що це завдання точно може полегшити дизайнер інтер’єру. Ви переглядаєте Інтернет і переглядаєте безліч профілів, ваша перша думка — це естетика дизайну. І так, це дуже важливий момент, але не єдиний, про який варто пам’ятати. Пропоную вам прочитати кілька порад.

Почніть із запису своїх потреб. Створення такого списку стане відмінним способом усунути дизайнерів, які вам не підійдуть. Як має виглядати такий список потреб? Ось пункти, які він повинен містити.

  • Тип проектованого приміщення: новобудова, квартира забудовника, ремонт будинку або квартири, однокімнатна кімната, наприклад;
  • Площа проектованого простору
  • Коли я можу запустити послугу дизайну
  • Стиль, в якому планується оформити простір
  • Тип проекту: тільки візуалізація, комплексний проект з документацією, комплексний проект з наглядом, проект під ключ
  • Бюджет оздоблення проектованої поверхні
  • Сума, яку я можу витратити на дизайн і ремонт квартири
  • Спосіб спілкування з проектувальником (мені достатньо лише телефонних дзвінків чи онлайн-контакту (електронна пошта, Skype чи Zoom)? Або для мене також важливий особистий контакт, візити проектувальника на будівельний майданчик, спільні поїздки до магазинів?
  • Чи є у мене власна команда ремонтників чи я розраховую на рекомендації дизайнера інтер’єру?

Якщо ви підготуєте такий список і відзначите, які з них є найважливішими, і категорично не відмовлятиметеся від них/згинатиметеся, то буде ще простіше.

Тепер я обговорю всі аспекти відповідно до порядку списку.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ ТА ТИП ПРОЕКТУВАНОГО ПРОСТОРУ ТА РОЗМІР

Багато дизайнерів інтер’єру не беруться за кожен проект . І ви повинні це усвідомлювати. Є проектні бюро, які проектують тільки будинки або тільки квартири, але з певної площі, наприклад, від 80 м2. Інші, у свою чергу, не проектують обрану частину будинку (наприклад, ви хочете спроектувати лише ванну, кухню та вітальню, а решта кімнат облаштувати самостійно).

НАЯВНІСТЬ ДИЗАЙНЕРА

Почну з того, що чим раніше ви зв’яжетеся з дизайнером, тим краще. Часто ідеальним моментом є отвір у землі. Це дає дуже великі можливості зміни функціональної системи без подальших додаткових модифікацій.

Також потрібно пам’ятати, що дизайнери інтер’єру працюють за календарем. Кожен етап вимагає певного часу, тому якщо ви хочете проект «прямо зараз», адже незабаром приїдуть електрик і сантехнік, навряд чи хтось матиме вільні дати відразу. Ще один важливий аспект – це те, що послуга дизайну – це не кілька разів натиснути щось у програмі, а робота тривалістю не менше 3 місяців.

Скільки коштує дизайн проект?

Ціна дизайн проекту залежить від квадратних метрів. Більшість дизайнерів вказують ціну за м2 а вже дивлячись яка у вас квартира чи будинок, можна зрозуміти яка ціна буде за повноцінний проект.

Ремонт квартир дизайн