Будівництво будинку – це важливо знати.

Будівництво будинку – це складна, багатоетапна справа, яка зазвичай виявляється великим випробуванням. Влаштування фундаменту, вирівнювання території та підготовка ґрунту, будівництво фундаменту, стін, даху, планування всіх інсталяцій: електрики, водопостачання та каналізації, опалення, вентиляції… Це лише початок списку, який здається нескінченним.

Тому більшість людей, які вирішили побудувати будинок, не замислюючись, користуються послугами архітектора-будівельника або купують готовий проект будинку. Сам будинок будується професійною командою – використання підтримки професіоналів у цій сфері виглядає природним. Проте не всі так охоче користуються послугами дизайнера інтер’єру, який готує та реалізує індивідуальний дизайн інтер’єру – дехто вважає це зайвою витратою – адже я сам можу спланувати декор свого будинку. Однак справа не тільки в декорі.

Також Вам може бути цікаво дизайн проект квартири і ремонт квартир Київ

Проте наш досвід роботи над кількома сотнями інвестицій показує, що ті, хто не мав дизайну інтер’єру, мали приблизно на 30% вищі витрати на будівництво через непередбачені проблеми, що виникли в результаті конфлікту роботи між різними командами. Це призвело до необхідності модифікації вже побудованих систем і приблизно 6-12 місяців затримки у реалізації інвестицій. Тому відсутність внутрішнього дизайну збільшила витрати та час, а також залучення інвестора, який мав вирішити численні проблеми та неприємні сюрпризи.

Тож якщо ви плануєте будувати будинок і вважаєте, що вам не потрібен план інтер’єру, прочитайте цю статтю.

З цієї статті ви дізнаєтеся :

✔коли і чому варто скористатися послугами  дизайнера інтер’єру ?

✔ Наскільки дизайнер інтер’єру може вас підтримати  ?

✔ Що таке  дизайн інтер’єру ? Чим він відрізняється від архітектурно-будівельного проекту ?

✔  чому важлива підтримка дизайнера інтер’єру?

Чим мені може допомогти дизайнер інтер’єру?

Хороший дизайнер інтер’єру – це людина зі знаннями в галузі будівництва , яка знає реалії ринку, цікаві матеріали, доступні рішення та продукти.

Всупереч поширеній думці, дизайнер інтер’єру відповідає не лише за вибір відповідних кольорів, матеріалів чи меблів в інтер’єрі. Його робота починається набагато раніше (вже на етапі проектування будинку) і охоплює багато технічних аспектів , які не помітні на перший погляд, але мають велике значення для ергономіки та функціональності будинку.

Напевно, у Вас вже є архітектурно-будівельний проект і Ви думаєте, чи цього недостатньо? Нижче ми пояснюємо, чим відрізняються два типи проектів і навіщо вони потрібні:

Архітектурно-будівельний проект  включає планування та архітектурну форму споруди (корпуса). Він складається з двох частин:

1)  архітектурний, що включає креслення фасаду, проекції фундаментів і всіх перекриттів, а також перерізи деталей,

2) описовий, що включає опис застосованих рішень і технологій, відомості про конструкцію будівлі, перелік. матеріалів і впливу будівлі на навколишнє середовище.

Лише після адаптації такого проекту до положень місцевого плану розвитку або рішення про умови забудови та забудови земельної ділянки, додавання необхідних відомством додатків, а також декларації відповідних організаційних підрозділів щодо забезпечення постачання енергоресурсів, вода, газ та умови підключення до мережі, такий проект стає  проектом будівництва , який потім є підставою для подання заяви на отримання дозволу на будівництво.

Що таке дизайн інтер’єру?

Робота архітектора над дизайном інтер’єру зазвичай складається з двох етапів:

1)  створення концептуального плану інтер’єру , який включає точні вимірювання стін, підлоги, вікон (а у випадку будівництва, розташування цих елементів) та підготовку ескізу, де також вказані всі інсталяції (розетки, радіатори тощо). Позначений етап також є часом для перегляду зразків матеріалів і кольорів і вибору цих елементів для вашого будинку.

2)  створення виконавчого проекту  – він містить дуже детальну технічну документацію, тобто готові креслення з точним розташуванням і розмірами стін, контактів, точок світла, з’єднань води та каналізації та всіх елементів, необхідних для того, щоб підрядник міг виконати виконати проект відповідно до припущень. Крім того, робочий проект містить усі необхідні креслення , які дозволять ремонтній групі та інвестору реалізувати проект, включаючи види всіх стін та стелі з позначенням кольорів, матеріалів, систем облицювання (використаних матеріалів та способу їх розташування, (наприклад, плитка на стінах, шпалери), розташування та тип дверей, креслення меблів, розташування обладнання тощо. Додатково до проекту додається детальний кошторис із зазначенням точної кількості необхідних матеріалів та місця їх придбання. – що дозволяє скоротити витрати (ми не будемо купувати зайвого) і оптимізувати покупки (ми точно знаємо, що і де купувати).

Як бачимо, архітектурно-будівельний проект – це в основному план корпусу будівлі , цього документу недостатньо, щоб правильно визначити та спланувати всі елементи, які складають остаточний вигляд і функціональність інтер’єру – для цього нам потрібно дизайн інтер’єру.