Дизайн проект “Гірська квітка”

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47
Київ, Україна

Kyivkey –  судія дизайну інтер’єрів

Kyivkey – це сучасна дизайнерська студія, яка пропонує широкий спектр послуг у сфері архітектури, дизайну інтер’єру та ремонту квартири під ключ. Співпрацюємо з власниками квартир, будинків та офісних приміщень на проектах нового будівництва чи реконструкції.

В рамках нашої співпраці ми пропонуємо широкий спектр послуг, від підготовки проекту до авторського нагляду або ремонту під ключ. Гарний дизайн – це перший і один з найважливіших кроків на шляху створення та облаштування цільового простору.

Кожен проект — це спільна робота, яка поєднує аспекти форми та функції, архітектури та естетики в процесі адаптації до індивідуальних потреб кожного клієнта. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб використані матеріали створювали позачасовий інтер’єр, простір або форму. Від імені клієнта ми дбаємо про те, щоб кожен проект був ретельно і точно реалізований, без випадковостей, але з послідовністю, щоб ідея, результат і послідовність не були змарновані.

Ми маємо понад 10 років досвіду в дизайні та реалізації інтер’єрів. Ми надаємо професійні та надійні послуги. Нас відрізняє надійність, пунктуальність і увага до деталей.

Завітайте до нас, ми відповімо на всі ваші запитання під час короткої зустрічі за кавою.

Наша спеціалізація:

  • Архітектурне проектування (будинків, офісів, громадських будівель)
  • Дизайн інтер’єрів (будинків, квартир, офісів, громадських будівель)
  • Ремонті роботи , часткові або капітальні під ключ
  • Авторський нагляд за виконанням
  • Реалізація, Внутрішнє оздоблення
  • Забезпечення будівельними матеріалами по оптовим цінам

Дизайн інтер’єру квартири в Києві

У дизайнерському бюро Kyivkey ми розуміємо, що процес дизайну інтер’єру може бути складним і вимогливим, тому ми пропонуємо повний контроль витрат, прозорість витрат і комплексне обслуговування проекту від початку до кінця. Наші послуги гарантують, що ваші мрії про престижний інтер’єр будуть реалізовані з високою ретельністю та точністю.

Ремонт квартир дизайн