Дизайн проект “Природне джерело”

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47
Київ, Україна

Коли найкраще звернутися до дизайнера інтер’єру ?

Цим питанням задаються багато людей, які будують будинок.

 «Ми будуємо будинок, хочемо замовити дизайн інтер’єру, на якому етапі будівництва краще до вас звертатися?»

Наша відповідь: чим раніше, тим краще! чому Перш за все, щоб мінімізувати всі витрати та уникнути непотрібних модифікацій інсталяцій або перегородок.

Скільки часу займає проект дизайну інтер’єру?

Внутрішнє проектування будинку площею 100-200 м2 зазвичай займає 3 місяці. Іноді терміни значно менші, наприклад місяць-два, але це індивідуальна справа кожної архітектурної студії.

За який час до ремонту потрібно закінчити дизайн інтер’єру?

Внутрішній проект повинен бути готовий мінімум за 2 місяці до початку оздоблювальних робіт в будинку. Це абсолютний мінімум, щоб встигнути замовити всі оздоблювальні матеріали, обшивку, або навіть плитку, на яку іноді доводиться чекати до 2 місяців з моменту замовлення. Чому не можна замовити плитку швидше, до завершення дизайну інтер’єру? Хоча б тому, що точно невідомо, яку і скільки такої плитки потрібно замовляти.

Читайте також ремонт квартир дизайн Київ

Коли краще підготувати дизайн інтер’єру?

Дизайн інтер’єру фактично повинен створюватися паралельно з проектуванням будівництва. Чим раніше дизайнер інтер’єру спланує функціональне планування кімнат, перегородки, розташування під’єднань води та каналізації, освітлення та електричних розеток, тим дешевше та швидше обійдеться будівництво будинку. Уявіть собі будинок у закритому стані з усіма інсталяціями та перегородками. Будь-які зміни, які передбачають знесення стін або перевстановлення електричних і сантехнічних установок, коштують дуже дорого. Це непотрібні витрати більшості інвесторів, які надто пізно подали заявку на дизайн інтер’єру.

Коли вже пізно для студії дизайну інтер’єру?

Насправді для дизайну інтер’єру ніколи не пізно. Дизайнер може пристосуватися до планування перегородок, сантехніки та внести незначні корективи в електроінсталяцію. Однак такий дизайн ніколи не був би витонченим таким же чином, якби дизайнер інтер’єру не мав таких обмежень. Інша ситуація, коли інвестор має такий бюджет, що у дизайнера будуть розв’язані руки і можливі будь-які зміни. Це ідеальна ситуація для обох сторін.

На якому етапі будівництва будинку найкраще звернутися до дизайнера інтер’єру?

Найкраще звернутися до дизайнера інтер’єру якомога раніше, щоб процес проектування почався ще до того, як будинок буде побудований. На цьому етапі за дизайном інтер’єру приходять найбільш обізнані інвестори, і, на щастя, їх стає все більше. Це дає дизайнеру інтер’єру великий простір для творчості, і я думаю, що це те, чого хоче кожен.

Чому чим раніше буде готовий дизайн інтер’єру, тим краще?

Також в проект інтер’єру входить попередня оцінка всіх оздоблювальних матеріалів, необхідної кількості та оцінка меблів. Це цінна інформація для інвестора, який таким чином може бути краще фінансово підготовленим для будівництва будинку своєї мрії.

Ремонт квартир дизайн