Дизайн проект “Польова трава”

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47
Київ, Україна

З чого почати ремонт квартири забудовника?

Ви щойно придбали квартиру в стандарті забудовника і думаєте, з чого почати ремонт? Ми прийшли з посібником, який допоможе вам все спланувати, щоб робота пройшла гладко і без проблем! Прочитайте статтю нижче та дізнайтеся відповіді на свої запитання щодо ремонту квартири.

Ремонт квартири під ключ

У вас є ключі, що далі? Оздоблення квартири.

Найважливіше на шляху до обробки нашої майбутньої квартири – скласти реалістичний план дій. Ви можете спробувати зробити це самостійно або звернутися за допомогою до професіонала. Спочатку необхідно визначити стан наявної квартири (різні забудовники пропонують різні стандарти оздоблення квартири/внутрішнього оздоблення), визначити потреби та обсяги робіт, а також свої фінансові можливості.

Дизайн проект інтер’єру квартири в забудові

Найкраще підготувати облаштування та дизайн інтер’єру до прийняття квартири, особливо якщо роботи з демонтажу заплановані та дозволені забудовником (визначення та внесення змін на етапі будівництва зменшує подальші витрати, а деякі забудовники дозволяють організувати власне облаштування та облаштування стін без доплат). Якщо заздалегідь не продумати планування кімнат, може вийти так, що доведеться вносити багато будівельних і демонтажних змін. Власне, щоб розпочати роботу, необхідний гарний архітектурний проект інтер’єру та облаштування квартири, включаючи обробку «під ключ» та остаточне облаштування.

Необхідно враховувати кожен аспект, не тільки те, де буде розташована кімната з певним призначенням, але й освітлення кімнат денним і штучним освітленням, розташування електронного обладнання, а отже, планування додаткових електроустановок. Проектні припущення розробника включають лише мінімально необхідну кількість розеток, що може призвести до того, що багатометрові подовжувачі тягнуться по підлозі, спотворюючи інтер’єр.

Ремонт квартир дизайн