Дизайн проект “Зачарований ліс”

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47
Київ, Україна

Що таке комплексний ремонт квартири?

Що це за чарівний ремонт, здатний перетворити будь-яку кімнату на цукерку? Це роботи спрямовані не тільки на косметичні зміни, а й на повний ремонт/заміну/демонтаж всіх внутрішніх комунікацій.

Ми визначили ТОП-5 основних видів робіт, які включають комплексний ремонт квартир :

  • Повний демонтаж старої обробки.
  • Демонтаж важливих комунікацій: водопроводів, електроустановок та ін.
  • Демонтаж і зведення нових стін.
  • Проведення нових комунікацій: каналізація, вентиляція, електропроводка та ін.
  • Повний пакет оздоблювальних робіт, включаючи підготовку поверхонь (стін, підлоги, стелі) під фарбування та саму обробку.

Це лише невелика частина плану ремонту, який можна оголосити після огляду нерухомості та висловлення побажань клієнта. Насправді в такому плані можуть бути десятки, а то й сотні дрібниць. Комплексний ремонт квартири по праву вважається одним з найтриваліших і складних. У цьому випадку простір або створюється з нуля (в новобудові), або спочатку демонтується все, що вже віджило свій час, а вже потім починаються інші роботи (квартира вторинного ринку). Це дуже дорого з точки зору часу та ресурсів. Але якщо так сталося, що ви стали щасливим володарем такої квартири, яка вимагає повного пакету будівельних послуг, радимо не економити, а відразу виконати всі необхідні роботи. Знову відремонтувати через рік-два фінансово буде набагато складніше, ніж зробити якісний ремонт з нуля. Від цього буде залежати безпека, комфорт і естетичне задоволення готової квартири з ремонтом.

Комплексний ремонт квартир під ключ

Наша компанія КИЇВКЕЙ надає повний комплекс будівельних послуг в складі однієї команди. Ремонт під ключ – це те, чого вдалося досягти завдяки великій кількості співробітників, які передають один об’єкт з рук в руки і не витрачають зайвий час на пояснення та повтори. Усі кроки чітко записуються та виконуються максимально швидко та плавно.

Комплексний ремонт квартири під ключ передбачає наступну схему дій:

  • Після ретельного вивчення приміщення та ваших побажань та очікувань щодо того, як це все має виглядати в кінцевому результаті, ми представляємо попередній кошторис та обговорюємо всі заплановані роботи.
  • Після підписання договору починається робота нашого дизайнера. Пропонує декілька варіантів зовнішнього вигляду простору, які будуть базуватися на ваших уподобаннях та технічних параметрах/можливостях самої квартири.
  • Ви затверджуєте один із проектів, підписуєте договір та кошторис, і ми починаємо технічну частину роботи прямо на місці.
  • Далі ми працюємо за наміченим планом і після узгодженого часу запрошуємо на готовий об’єкт.

Це означає, що при виборі комплексного ремонту квартири під ключ вашим головним завданням буде визначитися з тим, яким буде ваш будинок в результаті всіх ремонтних робіт. При бажанні ви завжди можете простежити за ходом ремонтних робіт у своїй квартирі, пройтися по магазинах, самостійно вибрати інші матеріали та доставити їх. Але ми гарантуємо, що кращого співвідношення ціни та якості на ринку будівельних матеріалів ви не знайдете, а робота наших майстрів не потребує нагляду.

Ремонт квартир дизайн