Дизайн студія і фірма з ремонту квартир

Довірте нам ремонтно-оздоблювальні роботи і переконайтеся, що це було відмінне рішення.

Комплексне виконання ремонт з дизайн проектом

Наша компанія спеціалізується на створені дизайн проекту і проведенні ремонтних та оздоблювальних робіт в квартирах в Києві. Багаторічний досвід, понад 200 виконаних замовлень і міцні знання, отримані в результаті систематичного підвищення професійної кваліфікації, зробили нас однією з провідних компаній у сфері ремонту та будівництва в нашому регіоні.

Ремонт квартир Київ

Кожен клієнт, який довіряє нам ремонт та оздоблення інтер’єру, може розраховувати на професійну консультацію та допомогу в усіх сферах. Наш пріоритет – найвища якість послуг, а отже задоволення кожного клієнта, що працює з нами.

Репутація комплексних послуг, які ми пропонуємо, таких як ремонт з дизайн проектом в Києві, є результатом нашого постійного моніторингу сучасних тенденцій і методів довговічного, функціонального та естетичного облаштування та адаптації різних типів квартир.

Наш кваліфікований персонал гарантує точне та професійне виконання робіт, таких як: внутрішня обробка в Києві.

Ціна на ремонт квартири в Києві

Ми пропонуємо повний спектр послуг на основі сучасного обладнання та ретельно відібраних матеріалів від кращих виробників.

Наша компанія надає додаткові знижки на матеріали, відповідно до акцептованої клієнтом цінової та матеріальної пропозиції – попереднього кошторису. Перш ніж починати дії, ми проводимо розмову з клієнтом, який може представити обсяг і вимоги до запланованих інвестицій.

Якщо Ви за кордоном – це не проблема.

Заради вашої безпеки та комфорту ремонту – ми також працюємо для вас дистанційно, де підготуємо проект та зробимо всі домовленості онлайн. Також ми можемо надіслати фото або відео звіти про виконану роботу. В Києві та на околицях ми приїдемо на місце, підготуємо точну цінову пропозицію, проконсультуємо та відповімо на будь-які запитання.
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ТЕЛЕФОН

+3 (073) 350-26-00 (viber, telegram)

+3 (068) 350- 26-00

АДРЕСА

Київ, пр Правди 47

Київ, Україна