Дизайн квартири в зеленому кольорі
Зелений колір в тренді вже кілька сезонів. У нього багато цікавих відтінків, і особливою популярністю користуються темні – глибокий смарагдовий, оливковий, пляшковий і лісовий. Він додає благородства інтер’єру і, перш за все, є природним акцентом – що так цінно в наші дні. А як зелений колір працює на практиці?
Дизайн квартири в зеленому кольорі – тренди
Найбільшою популярністю зараз користуються темні відтінки зеленого. Це пов’язано із загальною модою на насичені кольори, які є альтернативою колись повсюдним білому та сірому. Крім того, зелений колір має ще одну перевагу, важливу з точки зору потреб сучасності, а саме його природний аспект (він чітко відсилає до природи).
Читайте також ремонт квартир
Де найчастіше з’являються темні втілення зеленого? Ось кілька гарних прикладів:
- Стіни – проте, зазвичай лише одна стіна фарбується в зелений колір (наприклад, стіна за диваном або за ліжком ). Занадто багато темно-зеленого на великих поверхнях може перевантажувати інтер’єр і візуально його зменшувати.
- Оббивка – великою популярністю користуються темно-зелені та смарагдові дивани. Вони вибрані як сильний колірний акцент, а оточення досить приглушене. На додаток до диванів ми знайдемо багато зелених крісел і стільців, оббитих матеріалами цього кольору (особливо оксамиту).
- Кухонні меблі – темні кухонні гарнітури також стають все більш популярним рішенням, також у міні-кухнях і невеликих кімнатах. Вміло контрастовані і пом’якшені, вони виглядають благородно і свіжо.
- Деталі – тут ми маємо найбільше можливостей для вдосконалення. Ми можемо вибрати тканини, шпалери, вази, побутове скло, графіку та плакати. Все це найкраще поєднується з живими рослинами, які в даний час є важливим елементом дизайну інтер’єру.
Який відтінок зеленого вибрати?
Палітра відтінків зеленого воістину вражає. Ви їх усіх знаєте? Який відтінок вибрати? Нижче наведено короткий перелік палітри зелених кольорів.
- М’ятний: це колір, змішаний із зеленим і синім. Цей ніжний, хоча і злегка холодний колір буде виглядати в інтер’єрах свіжо і ніжно. Він ідеально підійде як у сучасному, так і в старомодному стилі, наприклад, у стилі шеббі-шик.
- Фісташковий: поєднання білого і пастельного зеленого, яке заспокоює наші очі. Чудово підходить не тільки для стін, а й для диванів і крісел.
- Світло-зелений: це зелений змішаний з відтінками сірого. Це пастельний колір, який ідеально підійде до багатьох композицій. Часто плутають з такими кольорами, як фісташковий і м’ятний.
- Лайм: поєднання зеленого і жовтого. Він чудово підійде для інтер’єрів, яким хочеться додати енергії та динамічності. Лаймовий відтінок зробить нас більш радісними і повними життєвих сил.
- Трава: це колір свіжої трави. Однак при оформленні інтер’єру в цьому кольорі потрібно бути обережним. Занадто багато може перевантажити кімнату, але занадто мало додасть характеру всьому інтер’єру.
- Олива: приглушений відтінок зеленого з жовтим відтінком. Цей колір чудово підійде для інтер’єрів у стилі гламур, оскільки він дуже елегантний.
- Малахіт: насичений варіант зеленого в поєднанні з відтінком синього. Назва походить від декоративного каменю малахіту. Ідеально підходить для оформлення інтер’єру в східному стилі.
- Бірюзовий: це суміш синього та зеленого. Часто нагадує бірюзовий колір, з переважанням зеленого. Найчастіше цей колір з’являється у вигляді аксесуарів і декорацій, але рідше у випадку зі стінами.
- Смарагд : названий на честь дорогоцінного каменю. Цей відтінок асоціюється з багатством і розкішшю. Чудово впишеться в облаштування великих приміщень.
- Пляшковий зелений: це дуже темний відтінок зеленого. Він чудово підійде як оббивка для дивана чи крісла у вітальні, але він також добре виглядає на стінах, в аксесуарах чи прикрасах.